Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

... See MoreSee Less

A hegyeshalmi Kiskörzeti Népdaléneklési Versenyen iskolánk hatodik osztályos tanulója, Mező Abigél ezüst minősítést kapott a zsűritől.
Gratulálunk Abigélnek, és köszönjük Pollák Eszter tanárnőnek a felkészítő munkáját!

"Farsang van,
farsang van,
járjuk a táncot gyorsabban!
Förgeteges ez a bál,
még a ház is muzsikál!"

Farsang van,
farsang van,
járjuk a táncot gyorsabban!
Förgeteges ez a bál,
még a ház is muzsikál!Image attachmentImage attachment+Image attachment

Jelmezeseink a farsangi bálról

Jelmezeseink a farsangi bálról

Idén is nagyon sokan öltöztek be különféle jelmezekbe. Rengetegen saját kezű maskarákkal indultak el a jelmezversenyen. Ötletesebbnél ötletesebb megoldásokat láthattunk ezen a délutánon.Image attachmentImage attachment+Image attachment

Január 26-án pénteken iskolánk 10 tanulója vett részt Sopronban a Vármegyei Német Vers- és Prózamondó Versenyen.
Kategóriájukban Baumann Benjamin különdíjat, Sukola Odett 4. helyezést ért el.
A 3. kategóriában Kovács Janka Eszter a különdíjat hozta haza, míg Matusich János a verseny szimpátia díját kapta meg.
Gratulálunk minden iskolánakat remekül képviselő diáknak!
... See MoreSee Less

Január 26-án pénteken iskolánk 10 tanulója vett részt Sopronban a  Vármegyei Német Vers- és Prózamondó Versenyen.
Kategóriájukban Baumann Benjamin különdíjat, Sukola Odett 4. helyezést ért el.
Gratulálunk minden iskolánakat remekül képviselő diáknak!
Load more

tanulók száma